Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 3 napja van mindjárt...

Ha már 3 napja van mindjárt megjön érzésem, akkor nem vagyok terhes, ugye? Ciklus 27. napján vagyok,30 naposak a ciklusaim.

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom nekem mindig ez van mensi előtt és akkor meg is jön... állítólag ha terhes vagy csak akkor kezded el érezni, amikor tényleg kéne jönnie. na most ez van velem is, csak még a teszt negatív:D és én sem tudom mi van
2009. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem előtte egy héttel szokott fájni, de amikor terhes lettem 1-2 nappal előtte éreztem a hasfájást csak. A mellemből tudtam, hogy baba lehet, úgy fájt, mintha izomláz lett volna benne. Először azt is hittem, mert nehezet emelgettem. :)
2009. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én menszi előtt 2-3 nappal mindíg szoktam érezni a megjön érzéseket!és amikor tehjerbe estem akkor sem volt másképp!2-3 nappal nemvárt előtt már éreztem h na meg fog jönni de aztán mégserm jött meg!tehát attól lehetsz babás mert úgy érzed h meg fog jönni!


7 hetes km

2009. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, megjött, szóval nem vagyok terhes.
2009. szept. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!