Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele? Ez...

Lehet a terhesség jele? Ez lehet a beágyazódás?

Figyelt kérdés
A peteérésem április 21.-én volt. A párommal 20.-án este voltunk együtt... Ma 24.-én fura szurkálásokat érzek az alhasamban (méhemben). Létezik, hogy most ágyazódott be..
2013. ápr. 24. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, és az is, hogy érezzed! Ne görcsölj rá ennyire, hagyd, hogy a dolgok megtörténjenek!
2013. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben! :) Igyekszek! Csak már régóta várjuk a picit :(
2013. ápr. 24. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ha kíváncsi vagy rá, mi mikor történik.Nem fogsz mindent megérteni, de érdekes végignézni, és lényegesebb pontokat alap biosz tudással is megértesz.

Jobb felső sarokban számolja az időt. (pl beágyazódás 5-6. nap)

2013. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok...Sajnálom! Hidd el, tudom milyen, nekünk is nagyon sokat kellett dolgozni a dolgon, és végül akkor jött össze, mikor a terhességi teszt negatív lett. :) Picit el kell engedni a dolgot, akkor is, ha ez most a legnehezebb.
2013. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
.
2013. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve, h próbálkozunk, "picit elengedés" megvolt, nem rágörcsölés megvolt és semmi. Másnak meg a leghajtósabb-túlórásabb.stresszes munkahelyen dolgozva-túlórázva költözéssel megspékelve is sikerül. Én már levontam a következtetést.
2013. ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és olyannak is, akinek se éjjele-se nappala, csak a babára gondol, mióta kitalálták, h kell nekik. Nekem meg mki azt mondja, ne gondoljak rá, de azt senki nem mondja, hogy azt hogy kell.
2013. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódás még korai lenne. Én nagyon megértelek benneteket! én már majdnem 7 éve várom a csodát! Én is kipróbáltam már mindent! Ezt a ne görcsölj rá dolgot is kipróbáltam, nekem az sem jött be! De a lényeg: Ne add fel! Hidd el, hogy nem sokára te is kismama leszel! Felejtsd el azt, hogy azon agyalj, hogy "neki miért lehet, nekem meg miért nem". Csak arra szabad gondolni, hogy nemsokára lesz neked is! Mármint nekem ez szokott segíteni amikor mélyponton vagyok!

Kívánom, hogy minél előbb babázhasson mindenki aki szeretne!

2013. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!