Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostybegit tablettát szedek...

Clostybegit tablettát szedek 3 hónapja, az 5 napos havi ciklusom lecsökkent 2napra. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A closty. arrol hires hogy elvekonyitja mehnyalkat. Szerintem veled ez törtent,mar annyira vekony hogy nagyon keves nyalka vallik le rola.
2008. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia.valószínüleg tényleg a nyálkahártyád elvékonyodott.megkérdezhetem hogy volt e peteérésed tőle?nekem majd most jön a 3.adag,de nagyon elvagyok keseredve!elsőnek volt peteérés,de másodjára nem!úgy félek hogy nem sikerül clostival sem.
2008. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne feljetek csajok!!! Nekem is clostyval sikerült a harmadik kura utan teherbeestem! 12-hetes kismami!
2008. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én a 2.adagon vagyok túl 1-nél volt pé. a 2-nál is volt igaz kicsit formátlan volt, de a nyálkahártyám nem volt vékonyabb a normálnál. Az első adag szedésénél voltam így, hogy 5 nap helyett 3 napig volt de dokim azt mondta hogy ez nem probléma.

A closti sok mindenre képes...

2008. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen nekem is ez volt. 2 napig volt menzim de 3 napig csak pecsételödés. nekem ez volt clostival az elso honap és elvékonyitotta a méhnyálkahártyát. nekem ezt a doki mondta. idáig valoszinü hogy neked ezért nemsikerölt mert netudot beágyazodni a baba. engem a doki leálitott rola mert a következő honapban még lesz peteérés a clostitol de már a méhnyálkahártyát nem vékonyitja meg. neked nemnézte a doki hogy most van e péd?
2008. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Első 2 hónapban voltam laborban,és azt mondta a doki,tul jól reagálok a gyógyszerre.Csak azt mem értem,akkor miért nem jön össze ababa?Köszi a válaszokat!
2008. jún. 15. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!