Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 36. napon, mensi...

Ma vagyok a 36. napon, mensi sehol, teszt ma reggel is negatív, mi lehet?

Figyelt kérdés
Azt mondják 35 napnál hosszabb ciklus esetén nincs peteérés, de nekem volt a hőm szerint és azóta is fent van 37.2-n minden reggel. Miért nem jön meg ha nem baba?
2008. jún. 13. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
lehet hormonzavar, menj el dokihoz, majd az megmondja, de még lehet baba is. drukkolook
2008. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet, hogy hülyén hangzik, de nekem mindig késik ha rágörcsölök. Minnél jobban beleélem magam, hogy talán most baba, annál jobban nem jön meg. Eleinte azt hittem, nekem is valami hormonzavarom van vagy ilyesmi, aztán egyik lányos oldalon olvalgattam más erősen babára koncentráló lányok beszélgetéseit és bizony kiderült, hogy mennyien vagyunk így, hogy amint komolyan elkezdünk foglalkozni a babaprojekttel elkezd problémázni a ciklusunk.

Próbáld meg elengedni magad egy kicsit és meglátod minden helyreáll.


Szurkolok!

2008. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!