Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnél jobban fáj a...

Terhességnél jobban fáj a mell? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szal érdeklődnék, hogy ha sikerült esetleg teherbe esnem, akkor ugyan úgy kell fájnia a mellemnek, mint amikor megakar jönni a mensi? Ugyanis nekem rettenetesen fájnak, nem merek hason aludni sem, akkora a fájdalom. Viszont nekem minden mensi előtt 10. nappal már feszülnek, de ebben a ciklusban annyira feszül, hogy megőrülök! Hétvégére nem várom.
2009. szept. 23. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A mellfeszülés lehet egyik tünete a terhességnek de nem perdöntő...Ha hétvégén kell megjönnie,és nem jön,akkor hétfőn reggeli első pisiből teszt!Van esetleg hőgörbéd?Abból jobban tudnék neked segíteni,vagy esetleg más tüneted?
2009. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs görbém, itthon vezetem egy füzetben, de már regisztráltam a ciklus.hu-ra. A hőmet hónalj alatt mérem 5 percig higanyossal és 36,7-37,1 között mozog. Normál állapotban pedig 35,5-36,2 között van. Nincsen más tünetem, csak ez az iszonyu mellfájás, amit elég nehezen viselek. Mondjuk ha azt nézem, hogy minden menstruáció előtt fájnak, akkor nincs baba.:( Azért érdekelne, hogy kinek mennyire fájt a cicije.
2009. szept. 23. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mikor nem fájt akkor jött a pici! Előtte én sem tudtam hozzáérni se peteéréstől addig amíg meg nem jött.
2009. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszoló vagyok:ne hónaljban mérj,mert pontatlan mindenképp valamelyik testüregben kell,így szájban nyelv alatt,vagy hüvelyben.Én szájban mérem,és beválik,pontos.Annyit tudok mondani,hogy az esedékes mensid napján ha nem jönne meg,vegyél terhes tesztet az a legbiztosabb,hogy megtudd miért feszül ennyire a melled.
2009. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanúgy feszült a mellem, amikor +lett a tesztem, mint addig. Kicsit talán másmilyen volt, de nem tudom megmondani mi lehetett a különbség, talán nem volt nekem annyira fájdalmas, de feltűnő volt, hogy tovább tartott. Persze ez azóta is megvan.
2009. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, ha a számban mérem, akkor olyan 37,5-37,7 körül mozog a hőm, így ezért hónaljban mérem, mert túl soknak találom amit a számban mérek. Hüvelyben pedig még ennél is több.

Az utolsó válaszolónak annyit írnék, hogy nekem is másképpen fáj, sokkal jobban, nem érzékeny, hanem szó szerint fáj! Eddig csak feszültek. Nagyon sok boldogságot kívánok minden kismamának, és édesanyának, köszönöm a válaszoklat!

2009. szept. 23. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor irom, hogyan fáj a mell terhesen. Legalábbis nekem. Én minden ciklusban ugy éreztem, na most, mert érzékeny, mert kemények a mellbimbók, mert hozzá sem érhetett a ruha..hát képzeld, nem. a terhes mellfájás más.úgy érzem, a mellbimbóm és kb.3cm vastagságban körülötte bizsereg, mintha ezer hangya mardosná, ég, mint egy seb, amikor gyulladt. de igazából ha hozzáérek, nem fáj egyáltalán.még csak nem is érzékeny. és nehéznek érzem, mintha egy-egy citromot cipelnék mindegyikben. remélem, érthetően irtam, es remélem segitett.
2009. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig fájt a mensi előtt, de amikor teherbe estem, akkor máshogy fájt! Oldalt mintha meg lett volna keményedve, és szinte már az elején meg is nőtt! Nekem már az 5.-6. héten 3 számot nőtt a mellem, szerencsére azóta nem változott! :-)


24 hetes km.

2009. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!