Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vagyok a 22. napomon és...

Most vagyok a 22. napomon és a 11. napon volt a pé-em ma barnás pecsételésem van most meg fog jönni vagy lehet beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Szedem az utrogestan tabit és pont azért kaptam, hogy ne legyen baránás pecsételés mensi előtt.
2008. jún. 13. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Utrogestant még nem szedtem, de 10 nappal a peteérés után éppen aktuális lenne a beágyazódás, amit kísérhet sok esetben ijedséget okozva némi barna pecsételés, pedig ez teljesen természetes dolog: a megtermékenyült petesejted fészkeli bele magát éppen a méhnyálkahártyádba. Ugy-e milyen jól hangzik?


Sikeres beágyazódást kívánok!

2008. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 20-21.napon volt barnás váladékom nem sok és aztán elmaradt a mensi. A tesztem pozitiv lett, sikerült teherbe esnem.
2008. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!