Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabi melett Baba lehet vagy...

Tabi melett Baba lehet vagy más bajom van?

Figyelt kérdés
Tri-regolt szedek már három honapja de ilyen még nem volt velem 2 napja szédelgek hányingerem van nem esik jol még az enni való sem olyan érdekesen fájnak a petefészkeim a reggeli hőm 36.9 magasabb az átlagnál álandoan aludnék. És még 4 napom van menziig. Várom válaszaitokat.
2008. jún. 13. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:

várd ki a 4 napot és ha nem jön meg az 5. napon teszt. A tri regol egy szar előfordulhat. addig pedig nincs ok aggódni, mert nem tudunk mást válaszolni, csak hogy : lhetséges a baba és hogy várj hogy megjön-e.

Aki ennél jobban tudja írjon nekem privit.

2008. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. Ja és nem lenne baj ha baba lenne
2008. jún. 13. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:

eshetsz teherbe. de azért elég ritkán fordul ez elö, mert ha egy gyógyszer túl gyenge hoküzi vérzések lennének.


az amit leírtál lehet egy fertözés, és lehet nem sokára hányni is fogsz, meg hasmenésed lesz. a gyomor betegségek ilyen tünetekkel jönnek valamikor hetekig tart meddigre kijön belöled minden. ha nem jön meg aakor tesztelj és ne kezd a köv gyógyszert el.

2008. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem lenne baj a baba, akkor viszont jobb lenne úgy teherbe esni, hogy nincs tele a szervezet szutyok hormonokkal. Mi lenne ha megbeszélnéd a pároddal, hogy abbahagyod?? Gondold át. Ha pedig fertőzés kezelttni kell.Első válaszoló voltam.
2008. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat ha elfogy az 1 szem abba hagyom.

és annyit még hogy kemény a hasamallja és olyan mintha mindjárt megjönne

2008. jún. 13. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:

megint az első vagyok. a has kemény és mindjárt megjön érzés az jelentheti:

vagy tényleg megjön, vagy tényleg baba van. Sajnos ez alapján sem lehet biztosat tudni.

2008. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akkor ötödikén tesztelek ha nem jön meg és megirom,hogy mi lett az eredmény .

nagyon szépen köszönöm a válaszokat

2008. jún. 13. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is Tri-Regolt szedtem, és nekem is voltak ilyen "tüneteim", de ez elmúlt miután elkezdtem szedni a következő 3 hónapos "adagot"! De ettől függetlenül persze nincs kizárva a terhesség!
2008. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én Tri-Regol mellett estem teherbe. A doki akkor azt mondta,hogy ennél a gyógyszernél gyakran előfordul. :(

Csinálj egy tesztet!

2008. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eshetsz terherbe, de nem azért mert szar a tri-regol.Én 7évig szedtem gond nélkül.
2008. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!