Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes úgy, hogy 5...

Lehetek-e terhes úgy, hogy 5 hete nem szedek gyógyszert, és nem védekeztünk?

Figyelt kérdés
Miután orvosi próbléma miatt abba kellett hagynom a gyógyszer szedését (amit 10 évig szedtem) tanácstalan voltam, hogy milyen védekezési formát választhatok, most 5 hét után végre eljuttottam egy nőgyógyászhoz ö ajánlotta a patentex kupot, de közben meg párszor szeretkeztünk. én sajna ugy tudtam, hogy a tabletta még véd 1-2 hónapig, de 2 hét után még mindig nem jött meg, nem szeretnék még babát. Mit tehetnék??? Azon kívül hogy megcsinálom a tesztet, tudom, hogy felelőtlen voltam sosem szoktam ilyet csinálni, de tök tanácstalan voltam.
2008. jún. 13. 11:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és amióta meg kellett volna jönni állandóan fáj a hasam mint amikor meg szokott jönni, meg álmos vagyok.
2008. jún. 13. 11:33
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizony mindenképp venned kell egy tesztet, mert ez gyanús. Ha kiderül az eredmény, majd akkor kiokoskodjátok, hogyan tovább. De ha már felelőtlenek voltatok, viseljétek a következményeket.
2008. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazából semmit nem tehetsz a várakozáson , majd a tesztelésen kívül. Már biztosan kimutatja a teszt. Sajnállak, hogy így alakult, remélem nem történt baleset.
2008. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hát ez jó kérdés! Tényleg felelőtlen voltál de előfordul. Én pasi vagyok, de annyit még én is sejtek, hogy az, hogy nem jött meg két hétig, lehet a hormonális hatások miatt is, mivel a tabletta ho9rmonokat tartalmaz, és lehet, hogy a szervezeted hozzászokott a 10 év alatt. Viszont egy tesztet sztem érdemes megcsinálni, legalább tudd mi a helyzet. Csak hogy ne legyenek álmatlan éjszakáid. Akármi is legyen az eredménye, jobb a biztos, és a megoldáson gondolkodni (ha egyáltalán kell), mint a bizonytalan folyamatos stresszelés.
2008. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2008. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megveszem a tesztet, bár attól félek utána is álmatlan éjszakáim lesznek!
2008. jún. 13. 11:43
 7/10 tade ***** válasza:
SZia! Nekem a baratnom volt ugyanigy. 8 ev utan abbahagyta a tabletta szedeset, es utanna 1X nem vedekztek, es emlekszem neki 1 honapot kesett. O is ketsegbe volt esve, hogy biztosan teherbe esett, es 1 honap utan megjott neki. MInt kiderult a tabletta abbahagyasa hormonalis zavarokat idezett elo es ezert kesett neki 1 honapot. SZoval ne izgulj annyira, de azert tetsztet mindenkepp csinalj
2008. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nagy a valószinüsége a terheségnek. mert nagyon sok embernek már az elsö hónapban van peteérése, és egyböl teherbe is esik. akinek viszont még nincs annak is lesz legalább egy kicsi menzesze, szóval tesztelj, de készülj fel, mert a mostani gyógyeszerek abba hagyása után nem kell várni ha a tested tud már petesejtet produkálni akkor teherbe esel.

a teszt már kimutatja.

2008. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Velem uygan ez volt 1 éve. Egy hónapot kihagytam, és is azt hittem, hogy véd, de nem és terhes is lettem, amit a párom nem akart, és kellett vetetnem. Most pedig gyógyszer alatt lett halvány tesztem, így abbahagytam, és megint terhes vagyk, amit megtartunk, és a párom is nagyon örül neki. üdv : 4hetes 4 napos kimami
2008. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon be vagyok rezelve, ma megcsinálom a tesztet (de már ugyis tudom mit dob ki). De nem igazán szeretnék most babát, nem tudom hogyan tovább! Ráadásul most mentem el a régi orvosomtól és nem tudom hogy hova is fordulhatnék mert akit ajánlottak az nem jött be.
2008. jún. 16. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!