Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés és a PMS tünetei...

A peteérés és a PMS tünetei összefüggnek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogyha nincs peteérésem, akkor nem produkálok mensi előtti tüneteket sem?

Az orvosom szerint ha nincs peteérés, akkor a mensi nem is igazi menstruáció, hanem a 35-40nap környékén a méhnyálkahártya lelőkődik magától.

Szerintem ebben a hónapban nem volt Pé-m, mert minden nap néztem a PG53 mikroszkóppal, és nem volt páfrányos egyszer sem. Már a 23-ik napon járok. Már nem is reménykedem.

A múlt hónapban volt minden pms tünetem, a mensi meg is jött 32 napra, ami nálam már nagyon jót jelent.

Most nem érzek semmit. Ezért is vagyok rá kíváncsi összefügg-e e két dolog.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2008. jún. 13. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:
tudomásom szerint a mensis görcsök azért vannak mert lelökődik a pete.ha nem éreztél tüneteket,szerintem nem is volt peteérésed.
2008. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!