Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hormonzavar miatt van...

Ha hormonzavar miatt van barna folyásom, akkor mikor lesz normális menstruációm?

Figyelt kérdés
Márc.ban hagytam abba a diane-t azóta nem túl rendszeresen a mensim.Július óta meg se jött.Szeptember 8án is volt egy egy napos barna folyásom, illetve mostmár 2 napja tart és nem csak pecsétszerü.Terhes nem vagyok.Egy hete voltam orvosnál, azt mondta alig látszik a méhnyálkahártyám, valószinű hormon gondok.2 hónap türelmre intett.Na de mikor lesz normális menstruációm?Mert addig ugye babát se tervezhetek!Tapasztalat valakinek?
2009. szept. 22. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a tabi abbahagyása után még volt egy barnázós hónapom és utána csak 7 hónapra rá jött meg. Mondjuk akkor még nem volt porondon a babatéma, szóval nem aggódtam miatta. De mivel azóta sem normális, kivizsgáltattam magam teljesen és PCOS-t állapítottak meg, amit most kezelünk.

Azért szerintem adhatott volna valamit, hogy megvastagodjon a nyálkahártyád...

2009. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még egy nő, aki a hormonális fogamzásgátló utóhatásaitól szenved... :-(


Rendszertelen ciklust a barátcserje teszi rendbe, nekem nagyon bevált. Ezenkívül mindenféle női, kismedencei bajra jó a cickafarktea, a méhnyálkahártya megvastagodásában meg szolgálatot tehet a palástfűtea és a méhpempő.


Sőt, nekem ugyanerre nagyon jó volt a lépesméz, léppel együtt fogyasztva.

2009. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.És mi az a PCOS?Lehet nem jól írom, mert most nem látom amit írtál.

És amiket a másik kedves válaszadó írt nagyon érdekelne.Hol kaphatóak ezek?Teák vagy kapszulák?Lehet ezt rendelni vhonnan?Kisfaluban lakunk, itt nincs drogéria:(Most rendeltem és várom a Multi Maca nevü készítményt, tudtok róla valamit?Nagyon szeretném ezt a babát, és úgy bánt, hogy ez a helyzet velem.Persze a doki azért nem írt semmit, mert molett vagyok, és azt mondta, hogy fogyjak le , mert az okozza a hormon gondjaimat.Világ életemben így néztem ki, van már egy kisfiam, és mindig rendben volt a mensim.Én tudom, hogy a kövérség gonddal jár, de nem kéne mindent arra fogni, nem?

2009. szept. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!