Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondoltok rá vagy felmerül a...

Gondoltok rá vagy felmerül a gondolat?

Figyelt kérdés
Most tervezünk babát a férjemmel, és már ré óta félek a gondolattól hogy mi van ha nem lehet majd valamiért, vagy nem jön össze. Valami "bajunk van" ilyesmi. Másban is felmerül ez? Mit gondoltok...nyugtassatok meg
2009. szept. 22. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs okod feltételezni, akkor ne gondolj ilyenre!!!Pozitívan kell hozzáálni. Mi lesz, ha véletlenül nem elsőre sikerül? Akkor sem kell rögtön a legrosszabbra gondolni! Sikerülni fog és kész! :)
2009. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gondoltam rá. (Eléggé hajlamos vagyok mindennek a negatív oldalát is apróra megkeresni.) Csak akkor nyugodtam meg, amikor teherbe estem - viszonylag gyorsan.
2009. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jó "kibeszélni" magamból.:)
2009. szept. 22. 14:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is mindennek a negatív oldalát nézem és mindíg biztosra megyek- és ugye ez nem így megy. Köszönöm és csak megpróbálom elkézelni milyen lesz majd..:)
2009. szept. 22. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam felmerült a gondolat. Igazából nem tudom, hogy miért vagy honnan bennem van kb 18 éves korom óta. Pedig a családunkban senkinek sem volt problémája a teherbeeséssel. Az már más kérdés, hogy 9 hónapja próbálkozunk és sehol semmi.
2009. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyan igy voltam. Mikor abbahgytam a fogamzasgatlot folyamatosan azt mondogattam a fejemnek, hogy nekem biztos majd evek mulva fog sikerulni, ha fog is egyaltalan. Hiaba probalt megnyugtatni a ferjem nem sikerult. Aztan nagy lett a dobbenet amikor eletem elso tesztje pozitiv lett. El sem hittem. Sajnos ez a baba nem maradt velunk, 8 hetesen volt egy vetelesem. Utanna vartunk 3 honapot es fel evre ra sikerult ujbol a baba. Most 18 hetes kismama vagyok.
2009. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig kár aggódni!Habár annó nekem is átfutott az agyamon a gondolat,hogy mi van ha...!

Eljött az első próbálkozós hónapunk és kapásból babás lettem!

El sem akartam hinni,hogy elsőre sikerült.

Aztán persze rosszul végződött az egész!

Most vagyunk újból a 2.próbálkozós hónapban és tudom előbb-utóbb sikerülni fog!

Egyébként 1 éven belül még egészséges a próbálkozás,utánna jönnek a vizsgálatok.

De majd meglátod,hogy hamar sikerülni fog,miért is ne!!

:))))

2009. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm és gratula mindenkinek!:)
2009. szept. 22. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokakban felmerül ilyen gondolat. Aztán elsőre teherbe estem, pedig csak "vakon" próbálkoztunk, mivel a gyógyszer abbahagyása után még 40 nap fölötti ciklusaim voltak. Szóval, no para, és sok sikert!
2009. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!