Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő lehet a második...

Mennyi idő lehet a második gyermek összehozása?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi nem terveztünk másodikat, véletlen fogant, de már nagyon várjuk, hogy kibújjon:))
2008. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, érdekes a kérdésed! Nálunk pont a 2. baba jött össze nehezebben, mint az első, vagy a 3.

Fél év kellett hozzá (de megérte:)))).

2008. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tesómék amikor elhatározták, hogy jöjjön a második babó, 1x még megjött neki, de utána már nem, rögtön terhes maradt, és kb 1 hónap múlva már szülni is fog. :))
2008. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én úgy gondoltam, ha babát szeretnék, akkor és azonnal sikerül. Ezt tapasztalat alapján mondom. Az akkori páromnál egyszer csak úgy döntöttem, hogy gyereket szeretnék. Pedig azt sem tudtam hol a ciklus eleje, közepe, vége, nem foglalkoztam vele. Egy villanás volt csupán, ráadásul egy görbe este után. (lakásavató buli volt nálunk.)Se előtte se utána nem estem teherbe csak akkor. Ikreim lettek.

Azóta új párom van. Egy éve próbálkozunk egy 3. babával ( ez már nem csak egy villanás), de nem jön össze. Igaz, közben öregedtem 11 évet, de nem adom fel.

Rá kell lassan jönnöm, hogy hiába a gyógyszeres kezelés, a nagy akarás nem tesz jót. Most nagyon akarom, talán ezért nem sikerül.

Neked is azt tanácsolom,hogy legyen csak egy villanás:))

2008. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!