Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen folyással jár a peteéré...

Milyen folyással jár a peteérérs? Ha már volt terhességem, attól lehet, hogy most nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

a peteérés elött sok összefüggö folyásod lesz és éppen a petérés elött egy-két nappal meg olajszerü. és pont petéréskor szárazság.

attol hogy voltál terhes még kell hogy legyen peteérésed mert akkor senkinek nem lenne tesója, egy terheség viszont hormonális gondokkal járhat, lehet egy elözö terheség befolyásolhatja nálad.

2008. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Babát szeretnétek?Állítólag tojásfehérje szerű nyúlos folyás van olyankor.Mi is babát szeretnénk csak én még szoptatok és a védőnő azt mondta lehet még nincs peteérésem.
2008. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én úgy értettem,hogy volt már terhességem,és lehet hogy most nincs pé-em? hogy már 6 hónapja próbálkozunk,és arra gondoltam,hogy lehet,hogy nincs is pé-em? vagy
2008. jún. 12. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy terhes voltál alapesetben nem áll le a peteérés, maximum ha más probléma áll fenn. Mérd a hődet, abból sokminden kiderülhet, és ha orvoshoz fordulsz, Őt is segíthetik a mért adatok.
2008. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!