Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehetek biztos benne...

Hogyan lehetek biztos benne hogy nem vagyok terhes, azon kivül hogy minden hónapban ugyanugy megjön?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden hónapban megjön, akkor nem sok az esély rá, hogy terhes vagy. Általában tünetek is szoktak jelenkezni, szóval ha nálad nincs tünet sem, akkor szerintem nem kell aggódnod. Ha még biztosabb akarsz benne lenni, akkor tesztelj minden menstruáció után pár nappal reggeli első vizeletből!
2008. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát különben egyértelmű, hogy ha védekeztek és szex közbe nem történik semmi(gumi kiszakad) ilyesmi, akkor több mint valószínű hogy nem lehetsz terhes. Ha meg mégis kiszakad a gumi, akkor meg alap hogy csinálsz terhességi tesztet.
2008. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gógyszert szedek! Ezért nem vagyok biztos...
2008. jún. 12. 11:07
 4/4 anonim válasza:
vegyél tesztet, és akkor nem kell izgulnod. sajnos egyik ismerősöm nem tudom hgoyan csinálta, de ő is terhes lett, hogy jött neki közben. bár sztem az igen érdekes
2008. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!