Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódáskor vagy terhessé...

A beágyazódáskor vagy terhesség esetén a hő felmegy?

Figyelt kérdés
Nekem pé óta 37,0 volt a hőm tegnap felment 37,1-re ma reggel pedig 37,2 volt! Ez mit jelenthet? A mensinek még csak jövő hét elején kell, vagyis nem kell megjönnie! Miért lehet, hogy felment a hőm?
2008. jún. 12. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mértem de éreztem, hogy melegebb vagyok. Ha mensiig nem esik le, akkor minden esély megvan rá. ilyenkor kicsit feljebb megy, de biztoat csak egy hét mulva fogsz tudni, addig vigyázz magadra , meg persze utána is, és remélem sikered lesz!
2008. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem szpkásom a hőmérővel való rohangászás!

Nem lehet, hogy megfáztál. Akkor felmegy a "hőd"!

19 hetes kismama

2008. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Beágyadózáskor is emelkedik 1-2 tizedet. Nekem tegnapelőtt történt így. Ez egy biztos válasz, mert anyósom szülésznő, a család barátja pedig nőgyógyász. Figyelemmel kísérik minden ciklusom, mióta babát akarunk.

Szorítok!

2008. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!