Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt is kimutatja a babat?

Ovu teszt is kimutatja a babat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az ovuteszt nem mutatta ki, viszont a PG53 torpemikroszkop igen.
2008. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem kimutatta. Ez a tezst sajnos nem 100% válasz , mert lehet neked pont nem mutatná, de a pg53 ,amit az előző írt na nekem az is kimutatta. pozitív maradt csomó ideig.
2008. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az ovuteszt konkrétan nem a baba kimutatására szolgál! úgyhogy ha esetleg mégis azt mutatná, a teszt meg negatív, akkor még rosszabb lesz, mert reménykedtél benne... :(

nekem pl. nem mutatta ki a babát, pedig akkor már megvolt, csak még nem tudtam róla...

inkább vegyél valami érzékenyebb fajta terhességi tesztet, persze attól függ hányadik napon vagy

sok sikert neked!

2008. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is kiprobaltam,de nekem nem mutatta ki.Feltam ujra terhessegi tesztet csinalni,es 1 parszor az ovu-val kiserletezgettem,de hiaba.De az elmaradt mensi utan 1 hettel mar + volt a terhessegi!

Gondolom te is hasonlo cipoban jarsz!szoritok neked!

2008. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!