Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy lehetek terhes,...

Tudom, hogy lehetek terhes, de mekkora az esélye?

Figyelt kérdés
Màrcius 17-én vettem be az utolsò szem fogamzàsgàtlòt.Aztàn nem kezdtem el ùjra.21-én jött meg.Ma 3x együtt voltunk a pàrommal, de nem belém élvezett.Mielőtt betette mindig bekaptam neki.
2013. márc. 28. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Terhes peteéréskor lehetsz, ami ha jól számolom március 30. körül lesz. Szóval az eddigi akciókat 99% hogy nem vagy terhes.
2013. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1 vagyok bocs félre értettem. Ha peteéréskor voltatok együtt, ami a mensid első napjától számítva 14-16 nap , akkor lehetsz terhes. Mivel nem élvezett beléd így 89% hogy nem vagy terhes.
2013. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Mielőtt betette mindig bekaptam neki." és utána tette be? Hogy, ha addigra már elélvezett?
2013. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves első.Ha jol szamolom akkor 3-a körül lesz peteérésem ha nem borultak fel a hormobjaim a gyogyszer abbahagyas miatt.Kedves utolso!Ugy hogy elment 1x és mikor màsodszor voltunk együtt előtte bekaptam neki.Meg mikor harmadszor voltunk együtt előtte is.
2013. márc. 28. 08:00
 5/11 anonim ***** válasza:
A bekapás fontosságát annyira nem értem :) de mivel senki a világon meg nem tudja mondani, mikor volt ovulációd, senki meg sem tudja tippelni, mennyi az esélye. Ha gyereket akarsz, akkor benned menjen el, ha nem, akkor meg védekezzetek.
2013. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annak annyi lenne a jelentősége hogy esetleg az előző aktusbòl maradt volna neki rajta sperma akkor az ùgy lejött esetleg.
2013. márc. 28. 08:25
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös mondta jól, ha gyereket akartok, ne, ha nem, akkor meg védekezzetek! amúgy meg nem lehet %-ban ezt kiszámolni.
2013. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sumergo ***** válasza:
A probléma a "bekapásoddal" az, hogy nem csak a hímvessző külsején maradnak spermiumok, amik egyébként a levegőn úgyis elég hamar elpusztulnak, hanem a nagyobb gond az, hogy a húgycsőben is maradnak, és ott vígan elvannak. A következő aktus alkalmával (hacsak közben nem volt pisilni) simán bejutnak a hüvelybe, és onnan már csak 1 lépés a cél. A peteérésed idejére pedig tippelni se nagyon lehet így. Esély??? Hát van, de mekkora? M
2013. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sumergo ***** válasza:
A végéről lemaradt: Most már úgyis mindegy! Megtörtént.
2013. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Annak annyi lenne a jelentősége hogy esetleg az előző aktusbòl maradt volna neki rajta sperma akkor az ùgy lejött esetleg.
2013. márc. 28. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!