Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ÚRISTEN VÉRZEK. A ciklusom...

ÚRISTEN VÉRZEK. A ciklusom 14. napján vagyok. És ma délelőtt elkezdtem barnázni, mostansra véres. Mi bajom?

Figyelt kérdés
Nem védeekezünk semmivel,sosem volt peteérési vérzésem.A ciklusaim 30-32 naposak.Lehet az baj,hogy tegnap óta be van dugulva az egyik orrlyukam+hányingerem volt egész nap...Segítsetek!
2009. szept. 18. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Lehet beágyazódási vérzésed... az pont a 14. nap körül van...

vagy nem..

2009. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát tudod itt senki nem fogja tudni megmondani, hogy mi bajod, ha ennyire félsz talán orvoshoz kéne menned, nem pedig a gép elött ülni

Amúgy az orrdugulás meg a hányingernek úgy gondolom, én mint egészégügyi dolgozó, hogy semmi köze a szabálytalan ciklus közti vérzéshez.

2009. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a ciklusaid 30-32 naposak akkor nem most kell lennie a pének. Lehet hormonális probléma van.

Nálam is így kezdődött, az addigi rendszeres cilusom egyszer csak megborult és menzi után 2 hétre újra megjött. Nálam pcos-t diagnosztizáltak, bár a hormonok rendben voltak. Hétfőn kezdd a napot a nőgyógyásznál, mert a köztes vérzés nem normális dolog. Ha még ma rendel, menj el hozzá.

Minden jót kívánok.

Egy kismama

2009. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet.
2009. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az is lehet,hogy a mensimkor volt egy pém?És most ágyazódik be?Ma már sajnos nem rendel a dokim,de ha erősödik a vérzés SZTK-ba megyek.Ha elmúlik,akkor mindenkéépen hétfőn orvos!
2009. szept. 18. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem közti vérzés, peteérés miatt. Ha 1-2 nap alatt elmúlik, akkor tuti az. Ha nem múlik, akkor orvos!

De nem kell ijedezni! :)

2009. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, két ciklusban egymás után. Mivel az akkori orvosomhoz csak 3 hétre rá kaptam volna időpontot, nem mentem el azonnal.


Ezek után a harmadik ciklusban babás lettem. :-) Akkor nem volt közti vérzés. A babával már magándokihoz mentem, akinek megemlítettem a korábbi közti vérzést, de nem tulajdonított neki jelentőséget.


Szóval ha lehet, te menj el azonnal orvoshoz, hátha tud valamit mondani. De nekem semmi bajom nem lett belőle, hamar babás lettem így is.

2009. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! én pont ugyanígy vagyok mint te. épp most tettem fel egy görbés kérdést ugyanezt kérdezve. én is a 14.napon véreztem vagyis rózsaszines inkább és már 3.napja tart. pé-kor nekem semmi sincs és mindig megérzem mikor van nálam. én is kíváncsi vagyok mi ez.
2009. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem még tegnap este volt pár csepp barnás-véres.De aztán elmúlt.
2009. szept. 19. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!