Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehettem? Marcius 25en...

Terhes lehettem? Marcius 25en megkaptam a menstruaciomat aminek marc.10en kellett volna megjonnie, ugyhogy kesett nagyon eros verzesem volt es nagyon gorcsolt a hasam

Figyelt kérdés
es olyan nagy ver darabokat talaltam a betetemen,minden mensi allatt talalkozok ilyen nagyobb ver darabokkal aminek nagyon eros lila szine van mi lehet az vagy normalis mert tisztulok vagy lehetseges hogy terhes voltam???
2008. jún. 11. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudod megállapítani, de az orvos is csak szövettannal, hogy spontán vetélésed volt-e , vagy sima késés. Nekem is voltak mindig ilyen darabok alvad véres dolgok a mensi végén, de nem hinném hogy minden alkalommal terhes voltam. inkább más ok lehetett.Bár a görcs ha nagyon erős utalhat rá. Menj orvoshoz mindenképp. Azóta nem is jött meg??? Eltelt majdnem 2 hónap!
2008. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia koszonom szepen a kommentett:)A kovetkezo honapban aprilis 25en mar megkaptam de akkor is gorcsolt a hasam es ugyan ugy volt ver darabka!Sok sikert mindenkinek:)))
2008. jún. 11. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, en is kapok ilyen darabokat a betetemen! De ha nem szokotak neked ilyen eroteljes gorcsaid lenni akkor lehet, hogy fel voltal fazva esetleg petefeszek gyulladasod volt es eszre se veted, mert azt nem lehet eszre venni mert a vizelett nem csip, mint normal felfazaskor es azert fajhatott meg a kovetkezo honapban is. En voltam igy, de nem vagyok medikus ezert csak gondolom hogy az lehetett a gond! Terhes szerintem meg nem lehetel mert, spontan veteles utan akarcsak terheseg megszakitas utan a emnszi 6 hetre jon meg es te a kommentedben azt irtad hogy a kovetkezo honapban rendesen meg jott! Ugyhogy ne aggodj!
2008. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi aranyos vagy:)
2008. jún. 11. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!