Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törveny szerü az hogy a...

Törveny szerü az hogy a mellbimbo udvara elsötetüljön ha "terhesseg" van?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemhinném, hogy törvényszerű, hisz nekem alapól is sötétebb..
2008. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van akinek csak az utolsó hónap végén sötétül el. De egyébként ez bőrszín függő is szerintem! Akinek kreol a bőre valószínű, hogy neki sötétebb is a bimbó udvara, mint akinek fehér a bőre!
2008. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Del olaszorszagban születtem,18-eve elek magyarorszagon. nagy valoszinüseggel terhes vagyok,de idaig a dokim csak a megvastagodott mehnyalkamat latja.Erzekeny a mellbimbom,es leszakad a derekam,allando has szurkaim vannak,emelygek,de hanyingerem nincs.Puffadok mint a lufi olyan a hasam. Erdekes izt is erzek a szamban,olyan femes.Ja es kremes feher folyasom is van. Szerintetek remelhetek? Nagyon varjuk mar a babamat!Mikor tesztelhetek he majus 21-en volt utolso menszim?Egy napig sem tartott,estere mar barnaztam 4-napig.
2008. jún. 11. 11:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem remenykedhetsz! De ne eld 100% ra bele magad, nehogy a vegen csalodas erjen!
2008. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt! Remenykedem!!
2008. jún. 11. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán reménykedhetsz, nekem ugyanilyen tüneteim vannak, és 6 hetes vagyok. :) És a mellbimbóm udvara nem sötétedett el, olyan, mint volt. Csak a mirigyek duzzadtak meg rajta, meg a bimbóm lett érzékenyebb. Ha csak 1 napig volt mensid, szerintem előfordulhat, hogy akár már akkor baba lehetett ott, nem? Várnék pár napot, és tesztelnék. Nekem 13 DPO-nál már poz. lett a teszt.
2008. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszotokat! Nembirtam megalni es nem teszteltem,hanem orvoshoz mentem. Ultra hangon meg nezett es azt mondta hogy megvastagodott a mehnyalkam biztosat nentud mondani.Julius 8-ra hivott vassza.Azert ez biztato ugye hogy megvastagodott a mehnyalka?A köv.menszim csak 21-re varom.
2008. jún. 11. 20:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen össze vagyok zavarodva megint megirtam azt amit mar egyszer leirtam.BOCSANAT! Nem merek tesztelni felek hogy megint csalodas er ugy ahogy mar masfeleve minden honapban!
2008. jún. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!