Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki biztos abban, hogy mikor...

Aki biztos abban, hogy mikor volt peteérése, annak mikor mutatta ki leghamarabb a teszt, hogy babát vár?

Figyelt kérdés
március 13-án volt pozitív az ovutesztem, március 14-én halványabb, így úgy gondolom, hogy március 14-én volt az ovu. Elvileg így a 11. dpo-n vagyok, de a 10-es teszt full negatív:(

2013. márc. 25. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 9.dpon lett nagyon nagyon halvány a 10 es teszt, 10-11 en pedig már a 25ös is mutatta de tényleg nagyon halvány volt, megkeresem mindjárt és belinkelem.
2013. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10-essel a 13. dpo-n már egyértelmű, igaz halvány volt. Szerintem legkorábban két nappal előtte mutatta volna ki, de az még biztos nem lett volna egyértelmű. Azt javaslom, hogy te is várj még minimum 2 napot.
2013. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


1 vagyok ez volt a 10 es teszt 9. dpo.

2013. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, a fiamnál nekem is kimutatta már a 10 dpo-n, szerintem is már ki kellene:(
2013. márc. 25. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok mondjuk én korábban csináltam ilyen ovu tesztet hát összevissza mutatott az nekem mindent, le is álltam vele. Szóval lehet hogy neked se akkor volt PONT amikor gondolod.
2013. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet... És Nektek volt valamilyen "tünet" vagy furcsaság amiből gondoltátok, hogy sikerült?
2013. márc. 25. 13:48
 7/10 anonim ***** válasza:
10 vagy 11 dpo után lett pozitív!
2013. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Megyek ma a patikába veszek egy medi lab tesztet (bár mindenki szidja), mert nekem az mutatta ki a fiamat anno a 10. dpo-n, na meg a digitális clear blue, de az elég drága, úgyhogy most inkább kihagyom.

Minden más tesztem negatív volt még a 12. dpo-n.

2013. márc. 25. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok na de érdekes nekem meg pont a medilab semmit se mutatott:)

Nem, nem volt semmi tünetem 9.dpon úgy 2 nappal később már feszült a mellem meg fura de nekem a vizeletem változik meg terhesen...és abból tudtam hogy nem hazudik a teszt se.

2013. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Á, a fene vigye el:)

A fiamnál egyszerűen tudtam, hogy terhes vagyok, még akkor is amikor negatív volt a teszt. Most meg... Néha úgy érzem, néha nem... Már mindent beleképzelek... Türelmesnek kellene lenne, aztán hétvégéig ha nem jön meg akkor tesztelni.

2013. márc. 25. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!