Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közepes erősségű fehér nyákom...

Közepes erősségű fehér nyákom van tegnap ota, mensi előtt vagyok 3 nappal. Pé-m körül 2 napig nagyon picit barnás pecsételésem volt. Lehet, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet.Ha pozítív,gratulálok,ha nem,akkor várj még pár napot és ismételd meg a tesztet.

20 hetes kismama

2008. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elvileg ha terhes vagy a menzesz elött közvetlen száraznak kell lenned, a folyás a menses elöjele. (bár volt aki azt mondta végig volt folyása)

a peteérés körüli barnázás az természetes.

2008. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Kedves 2.valaszolo: Azt irtad, hogy pe-kor termeszetes a barnazas. Nekem most van 1x ilyen!

2008. jún. 10. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, mivel mindenki más és más, más a test reagálása dolgokra, várj még 3 napot, ha nem jön meg másnap reggel csinálj egy érzékeny tesztet! Én szorítok, hogy sikerüljön! Egyébként a pé-t nem kell feltétlen barnázás kövessen, vagy alatta legyen barnázás! Nekem pl. soha nem volt! Szorítok nagyon! :)
2008. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legtutibb jel, ha nem jön meg a vérzésed. Na az már jelenthet valamit, de nyákból következtetni nehéz. Szóval türelem.
2008. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az "elmaradt" mensim 3 napos barnás folyás volt. 10 nap múlva teszteltem, pozitív lett! Te is járhatsz így! Sok sikert!
2008. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat es a kedvesseget!!! A valaszaitokat olvasva, nyugodtabb lettem, es most turelmesen megvarom a mensi napjat, es ha nem jon meg akkor 3-4 napra ra tesztelek majd. Remelem + lesz, nagyon bizok benne!
2008. jún. 10. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán helytálló az az állítás, hogy terhesség esetén száraznak kell lenni, és a folyás a menzi előjele. Nekem még 9 hetesen is erős folyásom volt (az utolsó ciklusom közepétől folyamatosan), és nagyon sokan vannak így ezzel. Értem ezalatt ezt, hogy nem kivételes eset vagyok. Ahány ember, annyiféleképpen működik a dolog, és ebből nem is lehet következtetni semmire.
2008. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!