Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma délelőtt teszteltem 2...

Ma délelőtt teszteltem 2 fajta tesztel az egyik Clearblue a másik corax,mind a kettő pozitív, jól látható! Vehetem biztosra, hogy babám lesz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen szerintem 100%! 2 teszt nem hazudik! Garatula a babához!
2008. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok mert nem hiszem hogy mind a kettő csalna! :) 16 hetes kismama!
2008. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor irány a doki.
2008. jún. 10. 12:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást!
2008. jún. 10. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen! Biztos, hogy BABÁD lesz! Gratulálok Neked! Boldog Babavárást Neked!
2008. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy két teszt is tévedne! Gratulálok! Boldog Babavárást! :)
2008. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azt nem írtad hol tartazs a ciklusban. ha már jóval a mensesi idö után vagy akkor már eléggé beágyazódott. ha még ma kellett volna megjönni is valószínü beágyazódott már, de nyugottan várj 2-3 hetet a dokival mert akármikor leválhat és szinte mensiként jön meg. a doki az elsö 2-3 hétben még szinte semmit nem lát, csak max a vérböl mutatja ki azt amit a teszt is. de az tuti növekszik benned valami.
2008. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előző válaszólónak üzenem, hogy ez szerintem hülyeség! Én 5 hét 5 naposan voltam először orvosnál és tökéletesen látszódott a 1,5 cm-es petezsák és a 3,4 mm-es szikhólyag! :) Vagy hogy érted a 2-3 hetet? Akkor még ki sem mutatja a teszt?

Azzal meg szerintem ne riogasd a kismamát, hogy elveszítheti a babáját és egy menstruációval távozhat, mert az emberben épp elég aggodalom van, nem még ilyeneket írsz neki! Úgy kell hozzá állni, hogy igen is minden rendben lesz és szép egészséges babája fog születni, nem mindig a legrosszabból kell kiindulni!!!

Boldog babavárást! :)

7 hetes kismama :)

2008. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!