Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik lehetnek a terhesseg tunetei?

Mik lehetnek a terhesseg tunetei?

Figyelt kérdés
Kb.5 nap mulva kell, hogy megjojjon. Feheres nyakom van kb. 2 napja. Mar sirhatnekom van az allando ehsegerzettol, jol bekajalok, egy ora mulva megis ehen akarok halni, allandoan enni akarok.(Kul.nagyon vekony vagyok) Reggelente emelyeg a gyomrom, neha hanyingerem van. Hasam 1,5 hete gorcsol, mellem nem faj, csak viszket, foleg a mellbimbom. Ma teszteltem es negativ lett, de remelem csak azert mert koran teszteltem. Lehet, hogy terhes vagyok, vagy csak mar bebeszelem magamnak. Legyszi, valaszoljatok, mert nagyon ketsegbe vagyok mar esve, annyira szeretnek mar babat.
2008. jún. 10. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!A terhesség jelei:émelygés,hányinger,hányás,hangulat ingadozás,hőemelkedés,feszülő,viszkető mell.

Bár nekem semmi tünetem nem volt, csak annyi,hogy 2 hetet vártam,mert késett,csináltam egy tesztet,és ott volt a két csík.Már 20 hetes vagyok,és semmi problémám nem volt eddig,azon kívül, hogy néha sok a gyomorsavam.Remélem segítettem,és szorítok,hogy legyen két csík neked is a teszteden.

2008. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan időszakom, hogy beképzeltem magamnak a terhességet és produkáltam mindenféle tüneteket, hamar teszteltem is ami negatív volt és persze nem hazudott. A tesztek nekem soha nem hazudtak, tök mindegy mikor csináltam. Persze azóta már boldog 26 hetes kismama vagyok. Sok sikert!
2008. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Probaltam mar azt is, hogy nem gondolok a terhessegre, mert lehet, hogy azert tunetezek,de tegnap reggel(ebredes utan kb10 perccel) mikor a ferjemmel arrol beszeltunk, hogy mi lesz a du-i program, egyszer csak hanyingerem lett. Ezert bizom benne, hogy nem csak bekepzelem, hanem tenyleg terhes lettem, csak meg koran teszteltem. Vasarnap kell,hogy megjojjon...
2008. jún. 10. 11:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszakot es gratulalok a babakhoz mind2-nek!!!
2008. jún. 10. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy! Én már megjártam mindezeket mint Te, de tesztelni nem teszteltem soha. Nálad a következőre gondolok: Nem azért vagy éhes, nem azért fáj a cicid és a hasad, hiszen ez még nagyon korai lenne! Gondolj csak bele, a hcg nem elég magas a szervezetedben ahhoz, hogy kimutassa a pozitív tesztet, akkor ahhoz se elég magas, hogy ilyen tüneteket ptodukáljon. Nehéz nagyon tudom, én is szeretnék kisbabát, én is beképzelem minden hónapba a tüneteket, sőt! Az jó jel viszont ha minden másképp történik mint az előző hónapokban! Nekem ebben a hónapban másképp történt minden, mégis megjön (folyás, kis barna nyomok). Van egy kolléganőm, ő azt mondja: a kisbaba már tudja, hogy melyik hónapban akar megszületni, akkor is fog a világra jönni. Nem nagyon szoktam az efféle dolgokban hinni, de nekem ezzel sikerült lenyugtatnom magam, hogy ha egyszer tudja hogy mikor kell megszületnie, akkor hamarosan jönni is fog! :-)Szorítok, hogy minél előbb kisbabád legyen!
2008. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat! Megprobalok nem gondolni a terhes akarok lenni dologra, de olyan nehez :) Nagyon szeretnek mar vegre babat!
2008. jún. 10. 12:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, meg csak annyit, hogy a hasam peteeres utan kezdett el gorcsolni, akkor volt 2 napig gyenge barnas pecsetelesem, es arra gondoltam, hogy ez talan lehetett a beagyazodas jele. Remelem nem csak szimulalom a jeleket, es a jovo 7 vegen pozitivat tesztelek(Felteve ha addig nem jon meg) Az vigasztal, hogy ez a 2.probalkozasi honapunk, ugyh.meg van idonk :)
2008. jún. 10. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!