Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam és nem is...

Tegnapra nem vártam és nem is jött meg, semmilyen mensis érzésem nincs. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Mindig szokott mensi előtt egy héttel mellfeszülés, görcsölgetés jelentkezni,most meg semmi.Mikor érdemes tesztelni,amikor már biztosat mutat?Még nem mertem,mert félek,h nega lesz.
2008. jún. 10. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Próba szerencse... akár már ha is, ha még nem voltál pisilni...
2008. jún. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel ma már a reggeli pisiről "lekéstél" szerintem várd meg a holnap reggelit! Sok sikert! Szorítok!
2008. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én megvártam, hogy 10 napot késsen, akkor már biztos hogy nem téved, az eredmény 5mp alatt pozitív lett! De ha nagyon várod már, próba szerencse, nem vagyunk egyformák! Sok sikert hozzá!!!
2008. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb, ha vársz minimum 5-6 napot. Akkor már biztos nem fog negatívat mutatni!!!
2008. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!