Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ha már az ovuláció...

Mit jelent ha már az ovuláció utáni naptól feszül a mellem? Eddig mindig később következett ez be.

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 6. dpo-n, eddig ez csak később szokott megtörténni... Nagyjából most kéne... Ha jól tudom ez semmiképp nem lehet terhesség jele, mivel azok csak a 12-14. dpo körül jelentkezhetnek, de akkor mi lehet az oka?
2013. márc. 15. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár terhesség is lehet, de lehet egy kis hormon zavar is. Mióta babát szeretnénk azóta minden egyes ciklusom más, most pl. semmit nem éreztem és babás lettem :D
2013. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát igen ez így valószínűleg semmit nem jelent. Neked viszont tiszta szívből gratulálok a babához! :)
2013. márc. 15. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is szokott ilyen ciklusom lenni ( az utóbbi 2-3 volt olyan hogy szinte nem is fájt a mellem). Utálni is szoktam mert ilyenkor legalább a hónap felét végig kinlódtam. Hogy mitől lehet ? talán az elsőnek igaza van, hormonprobléma, de legalább tudtam hogy mikor van peteérésem így amióta nincs ez a tünet nem tudom :(

2013. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!