Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. hónapja próbálkozunka...

6. hónapja próbálkozunka babóval. Mindig rendszeres volt a mensim, de 3. hónapja mindig késik 1-2 hetet és utána normálisan megvan. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű az a baj, hogy babát akartok.

A stressz, az agyalás nagyon el tudja vinni a hormonokat és közben a teherbeesést is megakadályozza. Csináld a dolgod, ne törődj a teherbeeséssel, majd jön úgy is.

2009. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is előtte egy évig 32-35 napra megjött,amióta próbálkozunk, azóta sokkal később jön meg.37,53,most meg a 41. napnál tartok.Szerintem ez már pszichés alapon van.Te voltál dokinál?Ha nem,szerintem Neked is ki kéne vizsgáltatnod magad.
2009. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt! ahogy elkezdünk próbálkozni rögtön késni kezdett kb 1hetet. Anyu szerint ilyenkor összejön a baba, csak nem marad meg. A szervezeted megtanulja, hogy kell viselkednie terhesen. Én jó jelnek vettem. Nekem két hónapig 28 helyett 35 napos volt aztán a harmadik hónapban megmaradt a baba. most vagyok 7 hetes.
2009. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!