Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt tüszőrepedés, miért...

Ha volt tüszőrepedés, miért nem segített a closty?

Figyelt kérdés

Ma vagyok ovu utáni 14.napon a hőm 37.00 - 37.1.

Sajnos mai nap már 36.9..gondolom ebből mensi lesz...

Melleim vagy 2 számmal nagyobbak és fájnak...tegnap negatív lett a teszt!

hormonjaim,tsh, cukor rendben...

de a petefészkeim policisztásak!mensim van havonta...peteérèsem is van sajnos csak félévente!nem vagyok se elhizott se pattanásos se szőrös !elég vékony vagyok!

Endokrinològián mindig azt mondták pco jellegű!mivel nincsenek meg a tüneteim.

miért nem használt a closty?


2013. márc. 14. 09:38
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Honnan tudod, hogy nem használt? Gondolom volt peteérésed. Csak sajnos a babához az nem elég. Azon kívül még nagyon sok dolognak kell flottul működnie, hogy baba legyen. Milyen vizsgálataitok voltak eddig, és milyen eredménnyel? Számszerűleg, ha tudod, mert sokszor azt mondják a leletre hogy minden oké, pedig nem is! :-(

Rendes hormonlabor, pajzsmirigy hormonok, átjárhatósági, andrológia, terheléses cukor + inzulin? Esetleg genetikai vizsgálatok, laparoszkópos diagnosztika, méhtükrözés?

Ezek közül mi volt már meg?

2013. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

àtjárhatóságim nem volt még!de.párom spermái is rendben!

abbol gondolom mert pé ota - 37.00 - 37.1

és ma ovu utàn 14.nap leesett 36.9 re.

mensiig van 2 napom.

mellbimbom már nem annyira érzékeny...mellem fáj de már nem annyira....esetleg baratcserje?

es van egy cisztám ami ovu utan pár nappal lett a jobb petefészkemben:-(

elkeseredtem.mert nagyon biztam a clostyban..

2013. márc. 14. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:

A closty segített, mert volt peteérésed..a closty arra való. Bár ha "pco jellegü"-vagy akkor nem értem mért írták fel ugy tudom nem szabad mert cisztásodást okoz.De nem vagyok orvos..

Lényeg hogy azért a clostytól ne várj csodát. Nekem sem hatott. 2 ciklusban szedtem aztán 2 kimaradt, közben megvolt a hsg, most majd megint szedni fogom, már van receptem is..A hsg negatív lett szóval átjárható vagyok.. Nem tudni mi a gond. Igazából csak türelem és nyugalom az amit tanácsolhatok.ez elég hosszú folyamat.kitartás és sok sikert.én tudom milyen nehéz. Nekem semmi gondom nincs (pco vagy bármi más hormonzavar vagy ilyesmi) és mégse jön össze. Pedig apukával is minden rendben van

2013. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja még annyi hogy nekem az esetek 80% ban van peteérésem, csak későn.20ik napon..a clostytól a 14iken. Nem értem ez mért jobb de az orvos felírta hát ezen ne muljon
2013. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 frászkarikaborsó ***** válasza:

a closty nem a teherbe esést segíti hanem a tüszőérést, akkor ha nincs peteérésed. Ha volt tüszőrepedés akkor a closty megtette a dolgát, másban nem tud segíteni.


endokrinológián hormonsort és inzulint nem néztek? nem ártott volna. PCOS-t általában valamilyen anyagcserezavar okoz, azt kellene kideríteni.

2013. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hormonjaim rendben vannak!

de lehet igazad van hogy türelem az egész...csak annyira beleéltem magam hogy valoban nagyon pofára estem!!

van még 1-2napom mensiig... de sajnos van egy cisztám is.Sajnos nem kaptam rá semmit mert nem zárja ki a terhességet!2napja voltam uhn 13mm volt a méhnyálkahártyám!

2013. márc. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!