Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő alatt távozik a...

Fehér Bianka kérdése:

Mennyi idő alatt távozik a fogamzásgátló hatása a szervezetből? Lindinette 20-at szedtem... De már nem szedem babát szeretnék.

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Legalább 3 hónapot várjatok és máshogy védekezetek.....Ennyi legalább kell a tisztuláshoz.Aztán mindent bele!Én már lassan 1 éve nem szedem de még mindig nem jött össze a baba :-(

Szorítok Nektek!

2008. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A 3 honapot várjátok meg mert fontos hiába mondják hogy ahogy abba hagyod egyböl ki ürül ez nem igaz!! Nekem most járt le a 3 honap és bizony éreztem hogy most ürült ki belölem!! Mi majd most állunk neki a baby projektnek:DD!
2008. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én voltam orvosnál és a doki mondta akármikor felesleges várni.

mivel ez a gyógyszerek a peteérést szüntetik meg, így ha abba hagyod és kiürült már a gyógyszer lesz peteérésed, ha nem akkor majd úgy is csak késöbb esel teherbe. talán annyi oka lehet hogy nem nö a méhedbe az a hártya még eléggé és nem tud a megtermékenyített pete megtapadni. maga a petének semmi baja ami elöször érik, így már most probálkozhattok, max kevesebb az esély, de baj semmi nem lehet.

én egy hónapja hagytam abba és sokat olvastam a teherbe esésröl és éreztem hogy volt peteérésem, minden jel megvolt rá. az már csak egy kérdés hogy lesz-e neki hol megtapadnia, vagy egyáltalán megtermékenyült-e.

nagyon sok ember az elsö hónapba teherbe esik már. annyit hallottam hogy ilyenkor az elsö hónapban nagyobb az esély a két pete érésére ami azt jelenti hogy ikrek.

most már az orvosok azt mondják nem kell a gyógyszer alatt fogant baby-t elvetetni semmi baja nem lesz. (vagy is ha lesz nem a gyógyszertöl) világszerte esnek a nök az elsö hónapban teherben és semmi gondjuk nincsen. ha tényleg várni kéne akkor miért mondja minden orvos hogy hajrá már az elsö hónapban is.

2008. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak van igaza! Én 7 évig szedtem szünet nélkül tablettát, és az orvosom azt tanácsolta, hogy nem kell várni, mert ha összejön a baba, akkor kiürült a tabi. Neki lett igaza, nem vártunk és elsőre összejött.
2008. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!