Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja kellett volna megjönni...

3 napja kellett volna megjönnie, de a teszt negatív. Érdemes még tesztelnem vagy már biztos, hogy nem sikerült?

Figyelt kérdés
Gabriellel teszteltem, de teljesen negatív. Néha egy kicsit feszül a hasam, de semmi más tünetem nincs. Teszteljek még pár nap múlva vagy felesleges?
2008. jún. 9. 15:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Befolyásolja a reggeli első vizeletes tesztet, ha éjjel kint voltam pisilni?
2008. jún. 9. 15:45
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, egyáltalán nem felesleges. És egyáltalán nem biztos, hogy nem sikerült. Ha nem jön meg továbbra sem, akkor tesztelj kétnaponta. Esetleg használj érzékenyebb tesztet (a dobozon, vagy a tájékoztatón fel van tüntetve). Van egy pár isemrősöm, akiknek először a 6. héten mutatott valamit a teszt (utolsó menzitől számolva). Dukkolok Neked! :-)
2008. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi...
2008. jún. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!