Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem várom, jó a...

Szombatra nem várom, jó a görbém még, ha babát szeretnénk? Nem gönd ha lassan emelkedik? Mikor van beágyazódás? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

[link]

Csak azért kérdem, mert a melleim feszülnek és érzékenyek már egy ideje. A hasam puffadt és néha hasszúrkám van. A hasam már pé óta feszül és mindig megjön érzésem van. Szombatra nem várom. 28 naposak a ciklusaim. Mikor lehet a beágyazódás. a 5-10 napig vagy a 7-10 napig. Krémes nagyon kevés folyásom van.


2009. szept. 14. 09:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha napközben mérem a hőmet mindig 37,fölött van. Miért?
2009. szept. 14. 09:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is így vagyok vele, mint te, még a tüneteim is. Én szerdán tesztelek, mert rendeltem netről tesztet és azt várom. Már én is türelmetlen vagyok, de addig várok. Szerintem akkor már te is tesztelhetsz. Drukkolok neked!
2009. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te is szombatra nem várod? Neked hányadik napon volt péd? Görbéd van hasonlítsuk össze. A melleim mindjárt szétdurrannak. Mindjárt megjön érzésem van. Medi- lab-om van szerinted az is kimutatja már?
2009. szept. 14. 09:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Majd írd meg mit teszteltél!
2009. szept. 14. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szombatra ne várd, hanem holnapra. Az ábra szerint a 10.cn-on volt ovud. Onnantól fogva folyamatos a hőd emelkedése, ez is azt igazolja.

Ált-ban 14 napos a luteális fázis és ha csak a tied nem hosszabb, akkor kedd-szerdán nem kéne megjönnie... Te mit gondolsz?

/Viszont kérdeznék tőled, ha lehet... Mit értesz az alatt, hogy "száraz"? (ovu után) azt hogy abszolute nem folyik ki semmi vagy bent is vizsgálod magad és ott bent sincs semmiféle folyás. Mert ez nekem gondot okoz,mivel még sosem tapasztaltam,hogy bent tök száraz lennék./

2009. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szombatnál hamarabb ne tesztelj. Én a helyedben megvárnám a hétfőt, hogy biztosabb legyen az eredmény.
2009. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
11:56-osnak. 28 naposak a cikusaim és szerintem a ciklus.hu nem jól húzta be a pé-m et mert szerintem 16.án volt, onnantól van emelkedés. Tehát az szerint 7. napon vagyok csak. Ha viszont a 11 napon lett volna pé akkor meg a 10 nap körül járnék. A száraz azt jelenti, hogy kivül nem folyott ki semmi.
2009. szept. 14. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!