Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha a tünetek...

Lehetek terhes, ha a tünetek megvannak, de a teszt negatív?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a Milligest tablettát, az első 1 havit be is szedtem, de ezalatt már hasfájásaim voltak, ezért a gyógyszerszünet utáni 8. napban már nem szedtem tovább és ugyanúgy alhasi fájdalmaim vannak, cseppvérzés, émelygésem is van, az étvágyam is nagyszerű, viszont a teszt negatívat mutatott (de délutáni időpontban csináltam meg) .
2008. jún. 8. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj reggeli első vizeletből, az mutatja a legbiztosabb eredményt. A délutáni teszt gyakran mutat téves eredményt! Mióta késik?
2008. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
először is ,csináld a tesztet reggel, nem véletlenül írták rá. másodszor a gyógyszered simán bezavarhatott. Most szeretnél babát vagy nem? Miért szedted a gyógyszert ? Ez egy fogamzásgátló???
2008. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elvileg a napokban kellett volna megjönnie,de ez elmaradt a fogamzásgátló miatt.
2008. jún. 8. 20:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,fogamzásgátló a Milligest. És azért szedtem,hogy védekezzem,úgyanis ez volt a cél. A babát pedig nem terveztük a párommal,de ha felmerülne,hogy terhes vagyok,akkor szeretném megtartani.Az első gondolatom nekem is az volt,hogy a gyógyszer bezavart,de a tünetek megvannak,és a gógyszert sem szedtem olyan húzamos ideig,hogy az meggátolná a teherbe esést.
2008. jún. 8. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Tehát egy havi tabletta utána 7 napos szünet amikoris megjön, aztán nem szedted és most körbe ért a ciklus amikor meg kellene jönnie. Akkor vagy azért mert baba van, vagy azért, mert a gyógyszer kicsit összerendezte a hormonjaidat.

reggel tesztelj, hogy kiderüljön.

2008. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Várj pár napot, ha továbbra sincs semmi, akkor tesztelj reggeli első vizeletből!
2008. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az is lehet,hogy már a szedés előtt teherbe eshettem,nem? Mert a szedése alatt is voltak ezek az alhasi szúrkálás,és szednem is úgy kellett,hogy a vérzés első napjától.Ezért nem vagyok tisztában azzal,hogy mikor kéne megjönnie,mert most tartok annál a 6. napnál,amikor már szednem kéne.Holnap nőgyógyász?
2008. jún. 8. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
holnap nőgyógyász! reggel tesztelhetsz is . Ha az első tabi előtt lettél terhes akkor már simán ki tudja tapintani, de mérlegelni kell a kockázatokat. ---nem ismerem a teblettád hormontartalmát, okozhat e gondot.
2008. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Alacsony hormontartalmú,és az útmutatón leírtakban azt írja,hogy nem károsítja a magzatot,viszont,ha még a szoptatás idején szedem,akkor a hatóanyagok bejuthatnak az anyatejbe és csökkenthetik a tejelválsztást. De nagyon szépen köszönöm a válaszokat,és egyben a tanácsokat is!
2008. jún. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!