Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, viszont görcsöl...

4 napja késik, viszont görcsölök, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

9-én kellett volna megjönnie, menstruáció előtti mellfeszülés van, kicsit érzékenyebbek a bimbók.

A görcseim viszont nagyon furcsák, időnként van pár percig tart majd semmi, kicsit később ismét(mintha megjönne, de mégsem) már pár hónapja próbálkozunk nagyon izgulok, lehet hogy túlzottan is? mi a véleményetek?


2009. szept. 13. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem a beágyazódést kísérte görcs, tesztelj és ha pozitív szedj magnerotot, az segíti a méhben a beágyazódást!
2009. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Pár nap késés sajna mindig előfordulhat, még ha eddig szabályos is volt a ciklusod, állandóan változunk. DE: nekem a terhességem első 2 hónapjában mindig "most fog megjönni" érzésem volt (görcs) és a melleim is nagyon érzékenyek voltak, nem is tudtam hason aludni /azóta sem (most 3 hós babámat szoptatom)!

SOK SIKERT! ÖSSZE FOG JÖNNI! nekünk 2 évbe tellett, de megérte várni!

2009. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, de a beágyazódás már megtörténhetett nem ?(nem tudom pontossan hogy hogy van)
2009. szept. 13. 10:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást. Gratulálok. (az baj ha tudok hason aludni:)), viszont néha nem tudok a bimbókhoz érni, és olyan mintha robbanának a melleim)
2009. szept. 13. 10:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet? Ha pozitív és tovább görcsölsz, akkor nem ártana dokihoz menni, hátha valamire szükséged van, hogy megmaradjon a baba.
2009. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam várok holnap reggelig, a délutáni vizeletből nem biztos!?
2009. szept. 13. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálhatsz most is tesztet. Én nekem múlt hónapban voltak fura görcseim, de sajnos megjött. (fájt is rendesen...)

Remélem, hogy neked összejön. :)

2009. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is 9.-re vártam,nem jött megviszont a tegnap du.-i tesztem sajnos -!Vagy reggeli vizeletből kellett volna csináljam?!Viszont én semmit sem érzek,melleim sem fájnak,de ugyanúgy görcsölgetek mint Te és néha nagyon fáj a derekam...Sosem késik,inkább előbb jön!8 hónapja várjuk a csodát..
2009. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szurkolok. holnap reggel tesztelek.
2009. szept. 13. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:
nálam is ez van, 3 napja késik. A melleim nem fájnak, csak a hasam alja egy kicsit. Nincsen barnás folyásom sem...de ha nem jön meg, akkor holnap én is veszek egy tesztet.
2009. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!