Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Kb. Másfél...

Lehetek terhes? Kb. Másfél éve jasminellet szedtem, egészségugyi okok miatt abba kellett hagynom a szedését. Az utoló tabletta melletti "menstuációm" időpontja május 15-19 között volt, utána kezdtem újra a tabletta szedését...

Figyelt kérdés

majd 26-án már nem vettem be a következőt.Tehát 7 db. Tablettát szedtem be az új csomagból 29-én pár napig ismét vérzésem volt. Junius 3-tól folyamatosan védekezés nélkül szeretkeztünk a Párommal. Kb.4 napig. Hozzáteszem 2 áve vagyunk együtt és vhogy egyáltalán nem zavarna, ha kisbabánk lenne:) sőt...fenáll a lehetősége annak, hogy terhes legyek? és mikor végezzek tesztet? mert akkor megint 15-ke körül kellene menstruálnom? és ez a pár napos júniusi csak a hormonok csökkenése miatt volt? kicsit bizonytalan vagyok


köszönettel: Szateka


2008. jún. 8. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínűleg a félig szedett levél kicsit összezavarta hormonháztartásodat.Egyáltalán nem biztos,h 15-e körül kellene megjönnie.Mivel júni elején védekezés nélkl szexeltetek,így megvan az esélye,h baba legyen,tesztelni olyan 3-4 héttel urána,tehát majd hó végén,ha nem jön meg addig.

Szóval türelem,és majd kiderül.

2008. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kizárt, hogy sikerült a baba!!! De a vérzés lehetett azért is, mert megzavarodott a hormonháztartásod. Beszéltél a dokiddal erről a gyógyszer abbahagyás-újrakezdésről? Mert én úgy tudom, hogy nem lehet akármikor újrakezdeni a szedést. Ha nem jön meg hónap vége felé tesztelhetsz majd! Szerintem nem biztos a 15-e, inkább mondanám a hónap végét!
2008. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmmmm, dokinál még nem voltam nem volt rá időm. gondoltam megvárom mi lesz az eredménye ennek az esetnek.:)
2008. jún. 9. 07:38
 4/4 A kérdező kommentje:
mintha reggeli rosszullétet éreznék...
2008. jún. 10. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!