Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem nem egyértelmű az ovu...

Nekem nem egyértelmű az ovu teszt használata én vagyok buta?

Figyelt kérdés
Ma vagy holnap lesz tüszőrepedésem,A vásárolt ovu teszten azt írják,hogy a hamarosan bekövetkező ovulációt mutatja ki,vagyis ha megjelenik a két csík,onnantól számítva 24-36 óra múlva ovulálok.Mégsincs két csíkom még halványan sem!Mit csinálok rosszul?
2009. szept. 11. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor csináltad? Mert fontos az időpont is. Az LH hormon súcskiugrása délután-estefelé szokott lenni, és csak nagyon rövid ideig tart. ha a tesztet rosszkor csinélod, nem kapod el a csúcsot, és nem lesz két erős csíkod.


A másik lehetőség, hogy mindent jól csináltál, és a tesztnek igaza van: egyelőre nincs LH csúcs, azaz még várni kell a tüszőrepedésre.


Honnan gondolod, hogy ma van holnap lesz tüszőrepedésed? Orvos nézi ultrahangon? Vagy máshonnan tippelsz rá?

2009. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia,csak kiszámolom a félidőt,és persze a tünetek alapján(sexéhség,tojásfehérje szerű folyás,csokievés,alhasi szúrkálás)gondolom én a peteérésemet.Lehet rosszul gondolom és a tünetek becsapnak?Lehet jóval késöbb van ovum?Bár van két gyerekem,náluk sose figyeltem az ovut.De ezt a harmadik babát nagyon tervezzük!Segítsetek:utolsó mensi augusztus 31-szeptember5.Cíklusom általában 26-28 napos.Most vagyok félidős mégis negatív az ovu teszt!
2009. szept. 12. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!