Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez? 3 napja szúrkál...

Normális ez? 3 napja szúrkál a bal oldali petefészkem.

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk.Eggyütt voltunk + ovu nap éjjelén,első -nap reggelén,és azóta még vagy 2-szer.Ovum szept.9-én volt,vagyis akkor volt a + teszt.Azóta a bal petefészkem szúrkál.Normális állapot ez?Mitől lehet?Peteérésem tuti volt,mert uh is kimutatta.Lehet hogy a párom mélyen behatolt?És még azt szeretném kérdezni,hogy ha ilyenkor szeretkeztünk,milyen nemű babának van nagyobb eélye???
2009. szept. 11. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Honnan tudod, hogy a petefészked szurkál? Közel sem biztos, hogy az, lehet, hogy csak a beleid "rendezkednek" Ha túl mélyen belédhatol, akkor sem éri el a petefészked. Ez nem a Sims nevű játék, amiben ha este 9-kor, vagy újholdkor csinálsz babát, akkor tuti lesz a neme. Gondolj csak bele, a nem egy petéjű ikreknek is más a nemük, pedig 1szerre csinálták őket. Sok sikert a babához, remélem, hogy összejön.

2009. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

A beleimnek semmi bajuk sincsen.A bal oldali petefészkem szúrkál,azóta hogy az ovu tesz + lett.

A baba neméről csak érdeklődöm,hogy ilyenkor milyen nemű bébi foganhat.Sajnos ettől még nem lettem okosabb...

2009. szept. 11. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Pé elött 3-4 nap lány, pé elött lány v fiu, pé napján és utánna fiú. De ez nem 100%. Nem tudom mi lehet veled. De én is ebben a cipőben járok. Pé óta megjön érzésem van és néha jobb néha ball oldalt szúr de nagyon a petefészkem. Hirtelen jön belenyilal és elmúlik. majd megint. Pé után vagyok 4 nappal. Ha 9. -én volt + a teszt akkor még nem repedt meg a tüsződ csak 10-11.-én. A baágyazódás még nem lehet. Hődet nem méred?
2009. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem mérem a hőmet,mert az csak utólagosan okosít fel.A + teszt utáni első - tszt után van a tüszőrepedés,én ezt sok helyen olvastam már.Amúgy meg ha 9-én volt a + tesztem,10-én - lett,akkor szerintem is fiúnak van nagyobb esélye,mert az ovulációkor szeretkeztünk,és az y kromoszóma gyorsabb...

9-én este,10-én reggel este,éjjel is eggyütt voltunk.Szerintem elkaptuk a pillanatot,de még ma is ráerősítünk:)

Tudom,hogy még nem lehetséges a beágyazódás,kell neki pár nap.Terhességi tesztet is csak 22-e körül végzek,mert akkora NEM VÁROM.

A bal mellbimbóm körül is érzékenyebb,nem tudom mitől lehet.Remélem attól,hogy egy kissrác elérte a petémet.

Köszi a válast ,és szép napot!

2009. szept. 11. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!