Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 napos ciklusnál mikor kéne...

40 napos ciklusnál mikor kéne peteérésemnek lenni? 26. -án volt meg utoljára (május)

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat
2008. jún. 7. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Peteérés elvileg a mensit megelőző 14-15 nap körül van.

Ha neked a ciklusod 40 napos,akkor 24-26 nap körül lehet rá számítani,a mensi első napjától előre számolva.

de ez nem biztos,csak statisztika,nem működünk egyformán.De ilyen hosszú ciklusnál nem ritka,hogy nincs egyáltalán pé.

Vegyél ovu tesztet,vagy valamit amivel tesztelheted.De az lenne a legjobb,ha dokihoz mennél,mert ő uh-n figyelemmel tudná kísérni,hogy van-e egyáltalán.

2008. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amugy Én több helyen is azt hallottam, hogyha valakinek túl gyakran vagy ritkán jön meg. sok vagy kevés a ciklus napja akkor nem is biztos hogy van peteérés.
2008. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

40 napos ciklusnál nincs peteérés . sőt 35 naposná

l több sem.

2008. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 40 naposak voltak a ciklusaim a fogigátló abbahagyása után nem sokkal, mégis elsőre összejött a baba, amikor elkezdtünk próbálkozni. Én mértem a hőmet, hogy tudjam van-e, és mikor peteérésem. Nekem 25.én jött meg, és köv hó 20.án estem elvileg, meg a hőmérsékletem szerint teherbe. A dokim is ezt írta a kiskönyvembe.
2008. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aqkkor terhes lehetek,mert az ovu tezst két napja csak pozitívat mutat. SEGÍTSETEK!!!!!
2008. jún. 7. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Csinálj egy terhes tesztet minél előbb,szorítok:))))

Első válaszoló,üdv.

2008. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez tényleg érdekes mert a doki nekem is aztmondta hogy akinek 35 napnál több ideig tart a menzi akkor nincs peteérés. de lehet hogy neked mégis van. csak aztnemértem hogy az mit jelent ha pozit mutat akkor is az ovu teszt mikor valaki azzal tesztel hogy terhes e.
2008. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!