Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Febr. 5én jött meg utoljára, 19én volt pé-m, ez a 7. dpo-m..alhasamnál enyhe szurkálás, de mást nem érzek. Jah a hőm 36.8..tudom, hogy majd a teszt mond tutit, de az még korai. Szóval szerintetek? :)
2013. febr. 26. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden esélyed meg van rá!
2013. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esélyes, én is pont 1 héttel pé után éreztem szúrkát mikor terhes lettem. De azért még ne éld bele magad. Drukkolok!
2013. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindkettőtöknek! :)) hát jó lenne, ha összejött volna :)
2013. febr. 26. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 11. dpon vagyok és kicsit puffadtnak érzem a méhem. Szorít a nadrágom kicsit.
2013. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem babásak vagyunk :)))
2013. febr. 26. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Termesztesen lehetsz terhes:) majd tesztelj, aztan ird meg mi lett a vege:)

Kepzeld, en amikor terhes lettem, es nem is gyanitottam, folyamatosan orbitalisan fel voltam puffadva.

Mindig az etelekre kentem, utana jottek a gazok, parom nem enyhen kimvolt keszulve, de jokat nevetett. Egyszeruen mar fajt a hasam, annyira fel voltam puffadva, meg kepet is csinaltam, mert ilyet meg nem lattam magamon. Aztan a rendszertelen mensim nem jott meg, es a nem bart utani 6. napon olyan pozitivat teszteltem, hogy csak na:)

Egyszereuen szerencses vagyok, mert nekunk az elso honapban sikerult, tudtam mikor van peteeresem, mindig is ereztem, kicsit olyan mintha meg akarna jonni a honap kozepen:) de mindig egyutt voltunk, mert jol esett:)

Szoval, barmi megtortenhet ha terveztek:))


9+4hkm

2013. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és gratulálok:)) én is fel vagyok puffadva. hát majd kiderül, hogy mi lesz:) de mindenképp megírom:)
2013. febr. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!