Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap keses utan megjott a...

3 nap keses utan megjott a mensim. Viszont en terhesnek erzem a magam,4 nap mensi utan teszteltem, es halvanyan pozitiv lett. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Hallottam mar olyanrol,hogy mensi mellett is van baba.Hogy lehetseges?
2008. jún. 7. 03:49
 1/2 anonim ***** válasza:

több oka lehet, tényleg terhes vagy, amit innentöl kb 3-4 nap elteltével a tesztnek már rendesen kell mutatnia. vagy terhes voltál és most elvetélsz vagy is nem rendesen tapadt meg és most leválik akkor volt hcg szinted de most vissza esik. vagy állterhes vagy amit bemagyarázol magadnak és a teszt vagy rossz volt vagy csak oda láttad a csíkot.

szóval várj pár napot, attol nem döl össze a világ és tesztelj megint, ha lehet reggeli pisiböl, mert abban sürübben van a hcg.

2008. jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mensi elött voltak pozitív tesztjeim aztán megjött és akkor is teszteltem ami halvány második csíkot mutatott...Ez volt kb. egy hete azóta nem teszteltem nem voltam orvosnál!
2008. jún. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!