Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki azt irja itt hogy jó...

Valaki azt irja itt hogy jó jel a barnázás valaki azt mondja hogy nem! Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódásnál ne jelent rosszat, az a mensi előtt van 5-7 nappal. Mesi környékén amikro már baba van, nem jó, mert fenyegető vetélés áll fenn. Barnázol? Hanyadik napon vagy?
2008. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem barnázok nekem a ciklusom 21-22 napon volt barnázásom azt hittem hogy beágyazodás de sajni aztán megjött! A ciklusaim általában 27 naposak a mensi elött 1-2 nappal ilyen pecsételös barnázásom van de minimális!
2008. jún. 6. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem. Nekem is szokott lenni mensi előtt pecsételgetés, sokan azt mondják hogy természetes, sokan azt mondják, hogy hormonzavarra utal...
2008. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ti is babyt szeretnétek? Miota probálkoztok? Igen ezt is sok helyen olvastam hogy sokan azt mondják ez természetes sokan azt mondják hogy nem!
2008. jún. 6. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, szeretnénk és ez a 3. próbahónap. :-)
2008. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekünk is most járt le a 3. gyógyszermentes honap:DD! Sok sikert kivánok nektek és remélem hogy hamar összejön mindkettönknek:D! Puszi.
2008. jún. 6. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megfogant a babám, amikor mensi előtt ugyanúgy "barnáztam", mint általában. Sőt, már túl voltam a +teszten, az orvosi vizsgálaton, azt hiszem úgy a terhességem 16. hete környékén jártam, amikor szintén picit "barnázgattam". Még csak közel sem voltam a vetéléshez, hanem azt mondta az orvosom, hogy most kéne megjönnie (ha nem lennék terhes)és attól van. Persze erre nagyon oda kell figyelni, minthogy bekövetkezzen egy vetélés. Sok sikert Neked!
2008. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!