Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Step tesztem pozitív volt...

One Step tesztem pozitív volt tegnap is, ma is, de a Gabriel negatív. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lehet azért, mert a One Step 10-es a Gabriel meg 25-ös érzékenységű? A One Step-en már egyértelműen látszott a második csík tegnap délutáni vizeletből is, a Gabrielen meg csak nagyon keresve, lámpa alá tartva látszott második csík nagyon halványan.
2013. febr. 20. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az egyik pozitív, az pozitív. Érdekes, nekem a one step kicsit gyengébb volt, mint mondjuk egy X-Epil, de az igaz, nagyon korán meg csak azon látszott.

A csík az csík, türelem, és ott lesz mindenhol:)

2013. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 2 nappal a 10es teszt egyértelműen pozitív volt, nemvárt napján a 25ös meg csak halványka pozitív... Épp ez a lényeg az érzékenység-különbségben. Pár nap múlva tesztelj 25össel, de szerintem baba lesz a dologban :)
2013. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, hogy nálad is az van, hogy az egyik típus hamarabb kimutatja, mint a másik. Ha már a gabrielen is láttál valami vékony csíkot, akkor hamarosan az is rendesen pozitívat fog mutatni.
2013. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem az ove step tesztek már jó párszor becsaptak:(pozi lett mind aztán másik meg negatív
2013. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Melyik féle One Step csapott be? Csak mert van belőle jó pár... A kék végű, szélesebb hagyományos tesztcsíkos, a keskenyebb zöld, hcg feliratú tesztcsíkos, vagy a DM-es vizeletsugaras One Step csapott be?

Köszi

2013. febr. 20. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:
a kék és a zöld végű:(vaterásak voltak
2013. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, a nem várt környékén vagy most és ilyenkor valamelyik teszt érzékenyebb (nem is az érzékenységen múlik sokszor, hogy 10-es vagy 25-ös, hanem a minőségen inkább) és valamelyik még negatív. Nekem is így volt. Én kb. 10 különböző tesztet kipróbáltam, Gabrielt direkt nem is vettem, mert az első terhesség alatt kipróbáltam és negatív volt, amíg más tesztek pozitívak. Úgyhogy a sok-sok teszt közül bizony volt egy pár, ami negatív volt. Semmit nem jelent. Ha nagyon nem bírod ki, mint én, próbálj ki egy más típusút is:)
2013. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most már a Romed is pozitív délutáni vizeletből. :) Kezdem elhinni! :)
2013. febr. 20. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Na látod, teszttől függ:) Gratulálok!
2013. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!