Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki járt mostanában a Forgács...

Ki járt mostanában a Forgács intézetben? Milyenek a dokik? Árakat tudnátok írni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én voltam, mostanság mindenki nagyon aranyos és lelkiismeretes. A nővérek tündériek, és az orvosoktól is a maximális figyelmet kaptam. Két orvos van Forgács doktor és Sipos doktor.

Árakat nem nagyon tudok, ha ott kezded a lombikot akkor a vérvételeknél (legalábbis eddig nálam) egy értékért kellett fizetni, melyet Ők nem tudtak kielemezni,. levették a vért és el kellett vinnem a Podmaniczky utcába. az volt fizetős (5000.-)

Elméletileg a többi vv ingyenes.

A párod vizsgálatáért kell még fizetni.

Valamint ha saját pénzből mész lombikra annak az árát ez egyénenként más és más, de olyan félmillió forint. Ha tb támogatott lombikra mész az kb. 200 körül megáll, de egyén függő ki milyen gyógyszereket injekciókat kap.

az inszemről Én nem tudok beszámolni.

2013. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez is sok segítség. Köszi szépen!
2013. febr. 20. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!