Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye szerintetek is téved a...

Ugye szerintetek is téved a ciklus.hu?

Figyelt kérdés

Ez itt a havi görbém. Ha szombaton és vasárnap volt pozitív az ovu teszt, és szombaton volt fájdalom, meg pár csepp barnázás, akkor nem lehetett szerdán a peteérés?Szerdán még semmit nem mutatott a teszt, halványan sem.

[link]

Jókor voltunk együtt?



2013. febr. 18. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Még lehet később áthúzza... én is jártam már így, szerintem hihetsz a tesztnek!
2013. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! hát nagyon reménykedünk :)
2013. febr. 18. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

a hőd alapján jól húzta be a ciklus.hu.....mindig pontosan jön meg? mert akkor ki tudod számolni....

Én pénteken szex után látta hogy vér jött belőlem...és nekem is szerdán volt elvileg PÉ...vagy kedd.....ez hogy lehet????nekem is később lett vér...

szerintetek?

2013. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem péntekről szombatra volt. Mivel akkor esett le 2 tizedet a hőd, majd elindult egyértelműen felfele.Amikor kiszabadul a pete leesik a hő és utána felszalad,ami a nem vártig fent is marad 1-2 tizedes eltérésekkel. És ha baba van, akkor elvileg fent marad. Ha nincs, akkor leesik mensi idején, vagy már előtte. Béna ez a ciklus.hu...ovuteszt és a test jelzései megbízhatóbbak!:)
2013. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!