Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes a hőnek...

Ha valaki terhes a hőnek mindenképpen 37 fölött kell lennie? Csak azért mert nekem már napok óta 37, 0! Nem tudom ez jó vagy sem?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valami olyan oldal ahol ez után utána lehet olvasni!?
2008. jún. 6. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy peteérés után megugrik a hő 36.8-37.1 körülire, majd mielőtt megjönne egyéntől függ, hogy mikor, de visszaesik 5-6 tizedet. Nekem 36.4 olyankor, és 2 nappal előtte. Ja, kizárólag reggel, felkelés előtt mérvadó a hőmérséklet.

Azt hiszem www.babatervezok.otthona.net/ oldalon erről és sokminden másról is esik szó!

Hanyadik napon vagy?

2008. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem számolom igazán, csak a hőmet mérem minden reggel felkelés előtt hüvelyben! De kb. 25 napon!
2008. jún. 6. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!