Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van? 5 nap...

Most akkor mi van? 5 nap késés után ma reggel (is) csináltam tesztet. Medi-preg.

Figyelt kérdés
A kerek kontroll ablakban nem az "egyenlítőjénél" hanem a "ráktérítőnél" van egy nagyon-nagyon halvány vonal, amit szerintem rajtam kívül senki sem tudna nagyító nélkül kisasolni... A hőm 37 feletti, viszont néha pár csepp vér volt. Pém május 26-án volt. Segítsetek, lehet még baba?
2008. jún. 6. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hatodik napra kezdett látszani valami a .teszten , állitólag ahogy nő a HCG a szervezetben annál erősebb lesz a teszt csik. Tesztelj két nap múlva
2008. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben lemennék a körzetihez és mondanám neki, hogy nem jött meg és szeretnék egy vérvételt, hogy ne kelljen 5-6 tesztet elhasználni, ami kitudja mikor fogja kimutatni ha baba van. A vérből azonnal látszik, hogy van-e hcg a szervezetedben!
2008. jún. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van! Szerintem is vagy menj el egy vérvételre, vagy pedig keresd fel a nőgyógyászodat. Lehet még baba, sőt a hőd alapján nagyon is! Márcsak a te megnyugtatásodból is menj el dokihoz! Ő megmondja mi van, és neked nem kell bizonytalanságban lenned! Én kívánom, hogy sikerüljön a baba! Szorítok neked! De majd írd meg, hogy mi van veled!
2008. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pé-d május 26-án volt, akkor most vagy a 11.dpo-n. Nem értem, hogy akkor hogy késhet 5 napot? Peteérés után általában 12-16 nappal szokott megjönni a menstruáció, ha ennél rövidebb szokott lenni a luterális szakaszod, akkor dokihoz kéne menned, mert nagy valószínűséggel sárgatest-elégtelenséged van.

Egyébként 11 nappal a pé után egyátalán nem csoda, ha nem nagyon mutat semmit a teszt, várjál még legalább jövő hét hétfőig, akkor leszel pont 2 héttel a peteérés után. A legtöbb teszt akkor képes legkorábban kimutatni a HCG-t. A hőd mindenesetre bíztató. A pár csepp vér meg jelezheti a beágyazódást, ami kb. mostanában esedékes.

2008. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is igaza van az előttem szólónak!

Túl korán csináltad a tesztet, ha tényleg 26-án volt peteérésed!

Ezt én sem értem!

2008. jún. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 4. hozzászólóval! Ha a luterális szakasz nagyon rövid, márpedig szerintem itt az lehet, akkor sürgősen dokihoz kell menned! Az utolsó alacsony hőmérsékletű nap után 12-16 nappal meg kell jönnie a mensinek, ha előbb jön, akkor baj van! Hány naposak a ciklusaid egyébként?
2008. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 29 napos a ciklusom, a 15-en szokott pé lenni, de most valamiért később volt..
2008. jún. 6. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!