Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás lehetek illetve vagyok?

Babás lehetek illetve vagyok?

Figyelt kérdés

fiatal vagyok még szoval nem szeretnék babát!

szijasztok

Nah szoval a barátommal bettingeltünk 2-3 hete és 1-2hétig féltünk hogy terhes vagyok-e mert oda figyeltünk nagyon de féltünk hogy rá került -e előváladék,de aztán Vasárnap meg jött szoval már nem féltünk mert ugye ha megjön akkir nem lehetek babás , de csak szerdáig tartott és szerdán már csak egy kicsi volt és akkor megin pettingeltünk.....akkor már nagyon nagyon figyeltünk stb stb , és az a lényeg hogy ma is pettingeltünk de ma nem naon figyeltünk de szoknya volt rajtam szal nem kerülhetett be sperma mert ki se vetet a kezét de miután elélvezett lemosta magát és elmentünk fürdeni ugye fürdés közbe nem kerülhet előváladék vagy sperma belém?? és elvileg mensi napjaiban illetve mensi után nem lehet teherbe esni nem??és ez 100%? || És annak mennyi az esélye hogy terhes vagyok és ugy menstruáltam?? ez 100 emberből 2vel fordul elő??

Előre is kösy a válazsokat szijasztok


2008. jún. 5. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
jajj! Ha 100 ból a kettő közül te lennél az egyik mi változna??? de ne aggódj, ha nem dugta be akkor nem lesz baba!!A spermának nincs ába, nem mászik be ha nem szándékosan teszik oda!!viszont a mensi után bármikor lehet peteérés..
2008. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy terhes vagy, de miért nem íratsz gyógyszert, vagy védekeztek? Egyébként vannak furcsa esetek és mensi előtt is teherbe lehet esni, de extrém esetben még mensi idején is. Fürdéskor nem tud beléd kerülni sperma, ha ti nem "teszitek bele" a vízben elpusztulnak. Ez így nem mehet sokáig, előbb utóbb nem lesz elég a petting és akkor muszáj lesz védekezni!!!
2008. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi! szerintem tuti nem vagy terhes,vagyis a vízből csak úgy nem mászik beléd! de ha nagyon meg akarsz róla győződni,akkor már a tescoba is lehet venni tesztet 700 ft-ért! de szerintem nem vagy terhes!
2008. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem valószínű, hogy terhes lennél.

Egyébként használjatok gumit, vagy végső soron gyógyszert. Ez a "nagyon vigyáztunk" nem egy tuti módszer.

2010. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!