Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbe...

Mennyi az esélye a teherbe esésnek óvszer mellett?

Figyelt kérdés

Volt egy missedem júniusban ezért most még óvszert használunk. Nem tudom mennyire biztonságos de kb 3-4 napja állandóan hányingerem van émelygek a kajára rá se tudok nézni. Lukas nem hiszem hogy volt de nem mindig ellenőriztük azt le. Egyszer észrevettem hogy nagyon krémes valami folyik ott lent. De a férjem megnyugtatott hogy az a sajátom. Akkor nem is foglalkoztam vele. De most kezd bennem lenni a gyanú hogy mi van ha szivárgott vagy lyukas volt vagy véletlenül befolyt? Előfordulhat hogy teherbe estem. Most pénteken kéne hogy meg jöjjön.

Menszi után más naponta voltunk együtt. Szóval lehetek terhes?


2009. szept. 7. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem lyukadt ki, akkor nem hiném h terhes vagy.
2009. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizárni nem lehet a terhességet, a gumi se ad 100%-os biztonságot. Azért jó eséllyel nem vagy terhes. :-)


Ha netalán mégis, június már két-három hónapja volt, az újabb baba jó eséllyel maradna meg.

2009. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom majd meglátjuk. Várom a további válaszokat.
2009. szept. 7. 17:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Még mindig hányingerem van és émelygek is.
2009. szept. 8. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:

En mindig azt mondom, hogy akkor nem lehet valaki terhes, ha nem szexel. Vagy csak a citromot nyalogatja, nem mast:)

Lehet hogy terhes vagy, orulsz neki?

De ha az szeretnel lenni, miert vedekeztek?

Menjel el a dokihoz, es o majd 100%-ban megmondja neked.

2009. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Évekig használtunk óvszert a párommal és nem lettem terhes.Elég nehéz kiszakítani,még foggal körömmel se lehet,teszteljétek ki és meglátjátok.
2009. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm sógornője óvszer és fogigátló együttes használata mellett esett teherbe,rejtély mindenki számára hogy,ők sem tudják,pedig rendesen használtak mindent:)


Így végülis nemtudjuk megmondani mi van,szóval lehet érdemes lenne egy tesztet venned,hátha baba van a dologban:)Bár nemtudom,nincs korán?Úgy értem fizikailag.Bár nekem szerencsére nem volt miss.abom,de mintha itt kicsit több időt olvastam volna:)

H

2009. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen örülnék neki és azért védekeztünk mert júniusban volt egy missedem 11 hetesen. Szóval örülnék neki de egy kicsit még félek is.
2009. szept. 12. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!