Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet a ciklus 8....

Mitől lehet a ciklus 8. napjától barnázás? Ma vagyok a 10. napon. Hormonzavar?

Figyelt kérdés
29.-én megjött, viszonylag kevés volt, és nem volt darabos, mint máskor, és nem is görcsöltem. 31-én elmúlt. 5.-én viszont volt egy pici piros vérzésem, és azóta világos barna folyás a tisztaságimon. Előre is elnézést kérek, hogy ha gusztustalan vagyok, de nem tudom másként megfogalmazni. Két hónapja voltam nőgyógyásznál, ő akkor azt mondta, ez nem gond, mert akkor is volt hasonló. De én aggódom. Babát szeretnénk, és lehet, hogy emiatt nem jön? És olyan érzés mintha megint meg akarna jönni. Köszönök minden segítséget!
2009. szept. 7. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most írtam, egy hasonló kérdést feljebb mint Te. Én is így vagyok, mint te. Nem tudom mi lehet velünk, talán felfázás... nekem eléggé szúr a hasam. De nem csíp és nem is fáj a amikor wc-re megyek. Rossz a hangulatom is, nem vagyok valami jól.

Holnap valószínüleg elmegyek orvoshoz, meglátjuk mi lesz.

2009. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!