Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utal a hőm? Lehet terhesség?

Mire utal a hőm? Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Máj 16-án volt az utolsó mensim első napja.

Hétfőn 36.5, szombatig minden nap 1 tizeddel nőtt, ma meg már 37.2 volt reggel.Mindig uabban az időben mértem.

Ja, és Clostyt szedtem 2. naptól 5 napig, 16. naptól 10 napig Norcolutot.

A dokim direkt adta ezeket a gyógyszereket, mert teherbe szeretnék esni, de már fél éve...:(



2008. jún. 5. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, múlt hét hétfő óta...
2008. jún. 5. 20:01
 2/6 anonim válasza:
0%
kinn 30 fok van tesó menj a teszkóba lékkondihoz
2008. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Komolyabb választ vártam, és egyébként nem vagyok a tesód!!!
2008. jún. 5. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
KI EZ AHÜLYE VÁLASZOLÓ!!!
2008. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi...
2008. jún. 5. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit én tudom,hogy ilyenkor az ember minden válaszban reménykedhet akár tovább,én is már egy csomó kérdést tettem fel ami lehet értelem szerű de jobb ha megerősítik az embert.De még mindig nem olyanokat teszünk fel,hogy "a zuhanyrózsától lehetek terhes":)!Szóval nem hülyeségeket kérdezünk csak azt amire nemtudjuk a választ...Puszi!
2008. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!