Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok ezen két csíkot?...

Mara Acoma kérdése:

Ti láttok ezen két csíkot? Pozitív?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, ma sincs semmi (szerencsére) és nem is érzem az előjelét sem.

Én látok valami halványkát, de a párom nem. Lehet,hogy csak káprázik a szemem, nézzétek meg:) Vaterás teszt


[link]



2013. febr. 15. 12:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Szia, nagyításban mintha láccana valami de az szerintem száradási mert nem tűnik lilának inkább szürkének..Ezt sztem most vedd negatívnak és ha nem jön meg a következőről is rakj fel képet..Sok sikert.
2013. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%
Nem a kérdésre válaszolok, de ha veszel teszted, én a Rossmannban kapható Facelle-t ajánlom. Nem drága, és pontos (legalábbis csak jókat olvastam róla, és nekem is bevált). Nemvárt napja után 5 nappal délutáni nagyon híg vizeletből teljesen egyértelmű pozitívat mutatott, míg a sokkal érzékenyebb Predictor Early, vagy sokak által dicsért X-epil nagyon halvány volt. Kinek ez, kinek más válik be, de ahogy utánaolvastam a Facelle teszttel mindenki meg volt elégedve. (Szóval ne járj úgy, mint én, hogy csak ötödik tesztelésre vettem Facelle-t :))
2013. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Szandy89 ***** válasza:

Átraktam neked negatívba!

Nem tudom mit mondani!Néha látok valamit néha nem!

Reggel csinálj másikat!

[link]

2013. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Szia kép alapján negativ de lehet élőben más..

reggel csinálj másikat..drukkolok nagyon kiivánom hogy baba legyen!!

2013. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Negatív...szerintem.
2013. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Sajna ez most negatív, nekem a tegnapi gabriel 25-ön ennél láthatóbb volt a T csík, még is megjött estére! :(

Neked azért szorítok, hogy babás legyél!!! :))

Holnap tesztelj újra!! :)

2013. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Köszi lányok:) Reggel csinálok újat és majd kiderül minden.
2013. febr. 15. 22:22
 18/31 anonim ***** válasza:

Inkább negatív, de ez is olyan tipikusan "hol látok valamit-hol nem" teszt.

Várjuk a holnapi eredményt,és megy a drukk!:)

2013. febr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Hááát a reggeli eredmény:


[link]


[link]



Élőben látok valamit, mint ha kicsit erősebb lenne, mint tegnap. De nem tudom... Viszont még nem jött meg, az már csak jelent valamit :) Veszek ma egy DM-es tesztet.

2013. febr. 16. 06:53
 20/31 anonim ***** válasza:

szia, szerintem próbáld meg holnap reggel is. onnantól, hogy nem jön meg, kétnaponta duplázódik elvileg a hcg. én látom is, meg nem is. az én halványom ilyen volt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

azóta be rendes szép csík.

drukkolok!!!!!!!!!

2013. febr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!